TIGER GRIP veiligheidsoverschoenen
Tiger Grip Veiligheidsoverschoen en Antislip overschoenen staan voor duurzaamheid, veiligheid en innovatie. De ideale overschoen voor uw bezoekers en /of tijdelijk pesoneel. U heeft slechts 3 of 4 paar overschoenen nodig om in de maatrange van 34 t/m 48 te voorzien. Gemakkelijk in gebruik en onderhoud. De antislip(veiligheids)overschoenen vallen onder PBM catergorie II en zijn CE gecertificeerd. Ze worden geleverd in een handige opbergzak. Afhankelijk van de gevaren op de werkvloer zijn er verschillende modellen verkrijgbaar.
|
|
De antislip overschoenen voorkomen valpartijen op vochtige, vette en/of vervuilde vloeren. Dankzij de elastische structuur blijven de overschoenen goed aan de voet zitten. Waar de Easy Grip en Easy Max primair beschermen tegen uitglijden, bieden de speciale PROTECT modellen extra weerstand tegen verbrijzeling en/of zoolperforatie (Total Protect Plus)
|
![]() |
|
TOTAL PROTECT |
TOTAL PROTECT PLUS |
VISITOR COMFORT |
|||
|
|
|||||
|
|
![]() |
|||
|
€ 42,95 excl. BTW |
€ 48,95 excl. BTW |
€ 46,95 excl. BTW | |||
| Info/Bestellen | Info/Bestellen | Info/Bestellen | |||
| VISITOR | VISITOR PREMIUM | VISITOR INTEGRAL | |||
|
|
![]() |
|||
|
€ 39,95 excl. BTW |
€ 49,95 excl. BTW |
€ 56,98 excl. BTW |
|||
| Info/Bestellen | Info/Bestellen | Info/Bestellen | |||
| VISITOR METAL FREE | EASY MAX | EASY GRIP | |||
![]() |
![]() |
|
|||
|
€ 48,75 excl. BTW |
€ 25,29 excl. BTW | € 23,97 excl. BTW | |||
| Info/Bestellen | Info/Bestellen | Info/Bestellen | |||
|
|
|
||||
|
Uitglijdrisico De meeste ongevallen op de werkplek gebeuren door uitglijden. Uiteraard moet altijd eerst gekeken worden naar de bronbestrijding (bijvoorbeeld de (werk-) vloer stoever maken, aanslag van b.v mos op tegels verwijderen, gemorste vloeistoffen opruimen, ..enz) Vervolgens moet worden gekeken naar het meest geschikte schoeisel in relatie tot de vloer en naar de overige risico's die kunnen optreden.
Slipweerstand In de norm NEN EN ISO 13287 Persoonlijke beschermingsmiddelen-Schoeisel Beproevingsmethode voor de bepaling van slipweerstand wordt een slipstest gedefinieerd. Deze test heeft 3 categorieën.
• SRA: getest op keramische tegels, bevochtigd met verdunbare zeepoplossing; • SRB: getest op gladde stalen vloer met glycerol; • SRC: getest op beide bovenstaande aspecten.
Tegenwoordig maakt SRA deel uit van de basisvereisten, dus elke schoen moet ontworpen worden aan de test op een keramische ondergrond met een reinigingsmiddel. De SRB is vervangen door een nieuwe test. Schoenen die voldoen aan deze test krijgen de aanduiding SR. Dit betreft een test op een keramische ondergrond met olie.
Antislipschoeisel biedt geen volledige bescherming tegen uitglijden. Bronbestrijding en uitproberen luidt derhalve de boodschap.
Tiger Grip is een expert in beschermende antislip overschoenen. De missie is om mensen te beschermen die zich voortbewegen op oppervlakken waar slipgevaar of andere gevaren op de loer liggen. De overschoenen bieden betrouwbare bescherming voor je voeten, zodat je veilig kan rondwandelen ongeacht de situatie of omgeving. De zolen van Tiger Grip technologie staan bekend om hun slipweerstand, slijtvastheid en uitstekende tractie op verschillende oppervlakken, zelfs op natte en oneffen oppervlaktes. Ze zijn gemaakt van een exclusieve rubbersamenstelling en voorzien van specifieke patronen en groeven om de grip en stabiliteit te verbeteren. De voordelen van Tiger Grip antislip(veiligheids)overschoenen is een praktische maatvoering. 3 tot 4 maten voor alle schoenmaten, afhankelijk van het model. Ze zijn flexibel, passen over elk type schoeisel. De Visitor, Visitor Comfort en Visitor Metal Free zijn zelfs geschikt voor schoenen met hakken.
De overschoen zijn comfortabel doordat ze zijn gemaakt van lichte materialen en ontworpen met aandacht voor ergonomie. Het materiaal is bestand tegen olien, koolwaterstoffen en zuren. Duurzaam in gebruik omdat de Tiger Grip overschoenen kunnen worden hergebruikt en gemaakt zijn van slijtvaste en sterke materialen. Hygiënisch, geen uitwisseling van schoenen betekent ook geen overdracht van bacteriën.
Onderhoud en opslag: Handwasbaar - Aan de lucht laten drogen. Bewaren op een droge plaats met constante temperatuur. Niet gebruiken bij temperaturen lagen dan - 20 C.
|
|
Wenst u meer informatie over de TIGER GRIP veiligheidsoverschoen neem dan contact op met onze afdeling verkoop |
|
|





